Vermut Fiyatları

0
11564

Vermut Fiyatları 2020

Alkollü içeceklerden olan vermut fiyatları enflasyonun yükselmesiyle alkol zammı da beraberinde geldi. İçki tüketenlerin merak ettiği konu güncel vermut fiyatları kaç para oldu? Alkolle gelen son zammın ardından vermut fiyatları üzerindeki özel tüketim vergisi ÖTV’de yükseldi. %18 oranında KDV kesintisi 2020 vermut fiyatları üzerine eklendi.

Vermut fiyatları markalara göre 75 CL alkol fiyatları kaç lira oldu? Perakende satış fiyatında vermut içkisine %2 ila 3 oranında zamlar geldi. En güncel vermut fiyat listesi hazırladık. Martini Markalara göre vermut fiyatı ne kadar aşağıdaki listeden bakabilirsiniz.

Vermut Fiyatları 2020

Vermut Fiyat Listesi

Güncel vermut fiyatları, martini, martini extra dry, martini rosso, martini bianco vermut markaları ve martini fiyatları çeşitleri il-ilçe tekel bayi, büfe, market (migros, şok, carrefour, diasa, kipa) vb. alkol (içki) satışı yapan yerlerde değişiklik gösterebilir.

Martini Fiyatları

Martini extra dry, rosso, bianco 75 CL vermut fiyatı ve martini fiyatı aşağıdaki liste üzerinden inceleyebilirsiniz.

Martini Extra Dry 75 CL Vermut Fiyatları 80,00 TL
Martini Rosso 75 CL Vermut Fiyatları 77,50 TL
Martini Bianco 75 CL Vermut Fiyatları 75,00 TL

Vermut içki fiyatları perakende satış fiyatlarından oluşmaktadır. Yukarıdaki listede martini fiyatları güncellendiği zaman martini fiyat listesi değişmektedir.

NOT : Alkol (içki) tüketimi size ve çevrenizdekilere ciddi zararlar verebilmektedir. Bu nedenle alkol tüketiminden uzak durun!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz